KVK Gizlilik Sözleşmesi

Değerli Müşterimiz,

Exenpay Teknoloji Anonim Şirketi (bundan sonra “Exenpay” olarak anılacaktır), yasal mevzuat kapsamında kullanıcılarına yeni nesil ödeme hizmetlerini sağlamakta olup kullanıcı bilgilerinin gizliliği ve güvenliğini en üst seviyede sağlamak için gerekli tedbirleri alarak bu kapsamda web sitesinde (www.exenpay.com) aşağıda belirtilen hususları uygulamaktadır.

Web sitesinde kullanıcılarda emin edilen kişisel bilgileri ancak Exenpay’in Kullanıcı Sözleşmesi’nde belirtilen faaliyetlerini gerçekleştirme amacına yönelik olup alınan bu bilgiler 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) kapsamında işlenmektedir.

Kullanıcıların web sitesi üzerinden girmiş olduğu bilgilere 3. kişilerin erişimi engellenmiştir. ExenPay, kullanıcıların kişisel verilerinin gizliliğini korumak amacıyla bilgi güvenliği alt yapısını en güvenilir seviyede tutarak gerekli önlemleri almıştır.

ExenPay’in web sitesi üzerinden diğer web sitelerine erişim için verilen uzantıların (linklerin) güvenliği ve gizliliği ile ilgili ExenPay’in herhangi bir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu sitelerde karşılaşılabilecek maddi/manevi kayıplardan ExenPay sorumlu değildir.

Web sitesinde yer alan bilgi, her türlü içerik, resim, fotoğraf, tema, uygulama ile materyallerin ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, ExenPay ve işbirliği içerisinde olduğu kurum ve kuruluşlara aittir. Web Sitesi ve uygulamanın içerdiği bilgilere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent ve/veya diğer tüm fikri ve sınai mülkiyet hakları ExenPay adına saklıdır.

ExenPay’in web sitesine giriş yapılması ile yukarıda belirtilen koşulların kabul edildiği anlamına gelmekte olup, ExenPay’in bu yasal uyarıda yer alan koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir. Web Sitesi içeriğinde sunulan bilgiler güncel olmakla birlikte, Web Sitesindeki bilgi hataları, eksiklikler ve gecikmelerden doğabilecek hiçbir zarardan ExenPay sorumlu olmadığını önemle belirtiriz.

Saygılarımızla,