Merak Ettiklerin Burada.

ExenPay’i deneyimlerken bazı soruların olabileceğinin farkındayız.
Bakiye yükleme, harcama yapma, harcamalardan iade alma ve daha fazlası hakkında bilgi almak için aşağıya göz at.

Nedir bu ExenPay?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed do eiusmod temporLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

Sıkça Sorulan Sorular

ExenPay uygulaması içinde hesap onay süreçlerinizi tamamlamanızın ardından, limitler dahilinde ExenPay cüzdanınıza para yatırabilir, çekebilir ve harcamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

ExenPay ile alışverişler harcamalarınızı ve diğer ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilir, tüm harcamalarınızı tek ekranda takip edebilir ve ayrıcalıklı kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

ExenPay kampanyalarına dahil tüm işyerlerinden yaptığınız alışverişlerde anında iade kazanırsınız.

Bir mobil ödeme sistemi olarak tasarlanan ExenPay’e giriş yaptıktan sonra kullanıcılara özel olarak tasarlanan mobil arayüzü ile “TL Yatır” bölümünden ExenPay cüzdanına dakikalar içerisinde para yatırabilir, ödemelerinizi QR kod ile temassız bir şekilde kolayca yapabilirsiniz.

Ödeme yapmak istediğinizde “QR Kod” butonuna tıkladıktan sonra cihazınızın kamerası açılır ve işyerinin size göstereceği QR kodu okuttuğunuzda işlemi onaylayarak harcamanızı hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

ExenPay ile harcamanın en güzel yanı, ExenPay kullanıcıları anlaşmalı işletmelerde yapacağı alışverişlerde anında iade fırsatı elde ederler.

Fırsatlardan yararlanmak için “Kampanyalar” bölümünde güncel kampanyaları inceleyebilirsiniz. Ayrıca “Keşfet” bölümünde etrafınızdaki anlaşmalı işletmeleri görebilir, yol tarifi veya arama seçenekleri ile kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

ExenPay cüzdanınız aracılığı ile anlaşmalı işyerlerinde ödeme gerçekleştirdiğinizde anında iade alabilirsiniz.

ExenPay cüzdanınıza para yükleme limiti aylık maksimum 50.000 TL’ dir.

Akbank, Denizbank, Albaraka Türk ve FibaBanka üzerinden 7/24 ExenPay cüzdanınıza para yatırabilirsiniz.

Mesai saatleri dışında EFT yolu ile para yatırma:
Akbank, Denizbank, Albaraka Türk ve FibaBanka dışındaki bankalardan yapacağınız para transferleri EFT statüsünde olduğundan banka çalışma saatleri içerisinde gerçekleşecektir. Banka çalışma saatleri dışında yapılan EFT işlemleri sıradaki ilk iş günü içerisinde hesabınıza geçecektir.

ExenPay cüzdanınıza havale yoluyla para eklemek için, ExenPay hesabınıza giriş yaptıktan sonra ana sayfada yer alan "TL Yatır"a tıklandığında şirketimizin Akbank, Denizbank, Albaraka Türk ve FibaBanka hesaplarına ait IBAN numaralarıyla size özel İşlem Açıklaması’nı görüntüleyebilirsiniz.

Ardından, bankanızın mobil bankacılık hizmeti üzerinden gerekli alanları doldurarak para transferi işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Size yardımcı olabilmemiz için bizi 0850 255 18 77 veya 0212 963 18 77’den arayarak talebinizi iletebilirsiniz.

Dilerseniz [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

    Para yatırma işleminde hata oluşturabilecek durumlar:
  • ATM'den yapılan para yatırma işlemleri, olası hatalarda iade yapabilmek için gerekli olan, gönderenin IBAN bilgisine ulaşılamadığından kabul edilmemektedir.
  • Başka şahıs adına açılmış hesaplardan yapacağınız para transferleri ExenPay’e kabul edilmemektedir.
  • Vadesiz Türk Lirası hesabınız dışındaki hesaplardan yapacağınız transferler kabul edilmemektedir.

ExenPay cüzdanınıza giriş yaptıktan sonra ana sayfada yer alan "TL Çek" butonuna tıklandığında açılan ekrandaki ilgili alanları size ait banka hesap bilgileriniz ile doldurmanız gerekmektedir. Bilgilerinizi girdikten sonra “TL Çek” butonuna tıkladığınızda Türk Lirası çekme işleminizi gerçekleşecektir.

ExenPay cüzdanınıza kayıtlı numaranızı değiştirmek için [email protected] adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.